Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

Koti on paras paikka. Siellä heitetään roolit nurkkaan ja rentoudutaan. Ammattitaitoinen henkilökuntamme tekee työn, jotta sinä voit rentoutua ja keskittyä muuhun kuin vaativaan asunnonmyyntiin. Koulutettu henkilökuntamme takaa, että asunnonvaihtosi on tehokasta ja turvallista. RE/MAX Elegance palvelee pääasiassa pääkaupunkiseudulla, mutta meille on tuttua tehdä kauppaa ulkomaankohteista, Lapin loma-asunnoista jne.

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Jukka Parkkila

Ota yhteyttä
9
Jukka Parkkila

Yrittäjä, LKV, LVV, kaupanvahvistaja

0400 276 271 jukka.parkkila@remax.fi Tutustu minuun »
Tero Janhunen

Ota yhteyttä
9
Tero Janhunen

Myyntipäällikkö, LKV, LVV, kaupanvahvistaja

045 162 4088 tero.janhunen@remax.fi Tutustu minuun »
Tuula Allén

Ota yhteyttä
9.5
Tuula Allén

Kiinteistönvälittäjä, LKV, DE, ins., KED

050 3072726 tuula.allen@remax.fi Tutustu minuun »
Nona Buchert

Ota yhteyttä
10
Nona Buchert

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

045 112 4706 nona.buchert@remax.fi Tutustu minuun »
Kirsi Burman-Laine

Ota yhteyttä
10
Kirsi Burman-Laine

Myyntineuvottelija, KiLAT

050 5910 798 kirsi.burman-laine@remax.fi Tutustu minuun »
Krista Cliff

Ota yhteyttä
Krista Cliff

Myyntineuvottelija

050 358 0008 krista.cliff@remax.fi Tutustu minuun »
Susanna Hiltunen

Ota yhteyttä
10
Susanna Hiltunen

Myyntineuvottelija, KiLAT

040740 0615 susanna.hiltunen@remax.fi Tutustu minuun »
Satu Janhunen

Ota yhteyttä
8.5
Satu Janhunen

Kiinteistönvälittäjä,LKV,LVV, kaupanvahvistaja

050 401 6666 satu.janhunen@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Kankaanpää

Ota yhteyttä
9.5
Sari Kankaanpää

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

044 525 5251 sari.kankaanpaa@remax.fi Tutustu minuun »
Riitta Kojo

Ota yhteyttä
9.5
Riitta Kojo

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

358406212885 riitta.kojo@remax.fi Tutustu minuun »
Mauri Lumiköngäs

Ota yhteyttä
Mauri Lumiköngäs

Myyntineuvottelija

041 741 8596 mauri.lumikongas@remax.fi Tutustu minuun »
Iiro Mäkinen

Ota yhteyttä
10
Iiro Mäkinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

040 416 8212 iiro.makinen@remax.fi Tutustu minuun »
Teija Mikkola

Ota yhteyttä
10
Teija Mikkola

Myyntineuvottelija, KiLAT

0400 434 208 teija.mikkola@remax.fi Tutustu minuun »
Karim Mokaddem

Ota yhteyttä
Karim Mokaddem

Myyntineuvottelija

050 441 5607 karim.mokaddem@remax.fi Tutustu minuun »
Mervi Nuutinen

Ota yhteyttä
10
Mervi Nuutinen

Myyntineuvottelija, KiAT

040 663 6720 mervi.nuutinen@remax.fi Tutustu minuun »
Mari Parkkila

Ota yhteyttä
Mari Parkkila

Hallinto

040 176 8788 mari.parkkila@remax.fi Tutustu minuun »
Rasmus Parkkila

Ota yhteyttä
10
Rasmus Parkkila

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

0400 910 301 rasmus.parkkila@remax.fi Tutustu minuun »
Salla Pasanen

Ota yhteyttä
9
Salla Pasanen

Ylempi Kiinteistönvälittäjä YKV,LKV,kaupanvahvist.

050 353 9803 salla.pasanen@remax.fi Tutustu minuun »
Pekka Puustinen

Ota yhteyttä
9.5
Pekka Puustinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

040 831 5494 pekka.puustinen@remax.fi Tutustu minuun »
Harri Sallankivi

Ota yhteyttä
9.5
Harri Sallankivi

Myyntineuvottelija

0400 630 848 harri.sallankivi@remax.fi Tutustu minuun »
Anu  Seppälä

Ota yhteyttä
9.5
Anu Seppälä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

0400 973 113 anu.seppala@remax.fi Tutustu minuun »
Sari Tuomola

Ota yhteyttä
10
Sari Tuomola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

050 469 0045 sari.tuomola@remax.fi Tutustu minuun »
Elina Vainio

Ota yhteyttä
9.5
Elina Vainio

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 708 7323 elina.vainio@remax.fi Tutustu minuun »
Kari Välinen

Ota yhteyttä
9
Kari Välinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, KiAT

040 523 9046 kari.valinen@remax.fi Tutustu minuun »
Saara Puhakainen

Ota yhteyttä
Saara Puhakainen

Assistentti, KiAT

050 323 6374 saara.puhakainen@remax.fi Tutustu minuun »

Kiinteistönvälitys Elegance Oy LKV

Eiranranta 5
00150 Helsinki

09 698 1268
Ota yhteyttä

y-tunnus 2405916-2

Ammattitaitoinen henkilökuntamme tekee työn, jotta sinä voit rentoutua ja keskittyä muuhun kuin vaativaan asunnonmyyntiin. Koulutettu henkilökuntamme takaa, että asunnonvaihtosi on tehokasta ja turvallista. RE/MAX Elegance palvelee pääasiassa pääkaupunkiseudulla, mutta meille on tuttua tehdä kauppaa ulkomaankohteista, Lapin loma-asunnoista jne.